Олексій Нємов: фото і біографія

Гімнаст на початку спортивної кар’єри

Перша перемога в житті кожного спортсмена відіграє велику роль. Як правило, вона стає найпам’ятнішою.

Перша і одна з найвидатніших перемог Немова Олексія Юрійовича у спортивній гімнастиці була відзначена золотою медаллю на першості радянської молоді. Тоді даруванню Тольятинской школи спорту було всього 13 років.

У 1993 році на Кубку СРСР з багатоборства Альоша став першим, підкоривши серця багатьох суддів. На міжнародній арені він вперше взяв участь в Іграх доброї волі, де став першим серед досвідчених спортсменів.

Після виступу на цих змаганнях Олексій відчув болю в спині. Це виявився рецидив старої травми, після якого лікарі відсторонили Немова від участі в будь-яких змаганнях і прописали курс терапії. Незважаючи на свою недугу, спортсмен зумів відновитися. І в 1995 році на чемпіонаті світу в Японії, на першому і по-справжньому головному старті в своїй професійній кар’єрі, він завоював “золото” в опорному стрибку. Роком пізніше в Пуерто-Ріко він повторює свій успіх, доповнивши його срібло у вправах на брусах.